بهترین رستوان های لاهیجان؛ معرفی رستوران به همراه آدرس دقیق و منوها

بهترین رستوران های لاهیجان

غیر ممکن است که شخصی به استان گیلان سفر کند و به دیدن عروس گیلان نرود! این شهر که یکی از زیباترین و لاکچری ترین شهر این استان محسوب می شود، دارای استخری بزرگ که دورتا دور آن را میله کشیده اند، کوهی پر از درخت و گیاهانی سرسبز، آبشاری زیبا که در کنار کوه سرازیر شده است، رستوران ها و کافی شاپ هایی مدرن و سنتی که انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را با بهترین کیفیت عرضه می کند؛ لازم به ذکر است رستوران های این شهر جز بهترین رستوران گیلان نیز محسوب میشوند که در این جا قصد داریم سراغ لذیذترین و بهترین رستوان های لاهیجان برویم و طعم غذای اصیل ایرانی و فرنگی را امتحان کنیم.

کسانی که تجربه فراوانی در مسافرت رفتن دارند، به طور حتم قبل از شروع سفر در مورد جاذبه های گردشگری، تاریخی، اقامتگاه ها و بهترین رستوران های شهر، تحقیق می کنند تا در سفر دچار سردرگمی و بلاتکلیفی نشوند. با جیگو همراه شوید تا به یادماندنی ترین سفر خود را به شمال کشور تجربه کنید.

راستی مقاله قبلی جیگو درباره بهترین رستوران های رشت رو دیدید؟

سفری به شهر لاهیجان

به سمت شمال کشور حرکت می کنیم، بزرگ ترین شهر در شرق گیلان؛ به راستی که لقب عروس گیلان برازنده این شهر است. خانه هایی با سقف های رنگی که به سمت کوهپایه ها ساخته شده اند، استخری بزرگ که در اطراف آن انواع رستوران های مدرن و سنتی قرار دارد، شیطان کوه که در بام خود با طبیعتی بی نظیر و ویو فوق العاده اش، در انتظار مسافران و گردشگران است. حتی جاذبه های تاریخی این شهر نیز با طبیعتی توصیف ناپذیر خودنمایی می کنند. علاوه بر تمام زیبایی ها و طبیعتی که در این شهر وجود دارد، رستوران هایی با تمام سلیقه ها دیده می شود.

اگر قصد دارید، غذاهای محلی گیلان را امتحان کنید و یا غذاهای ایتالیایی، رستوران های زیر را که با دقت فراوان و نظر بومیان شهر برگزیده شده است، انتخاب کنید.

معرفی بهترین رستوران های سنتی و مدرن در شهر لاهیجان

اگر می خواهید در سفر به لاهیجان، بدون هیچ دغدغه ای رستورانی با فضای خوب و غذای خوشمزه پیدا کنید، مطالب زیر را با دقت بخوانید.

رستوران باغ ايروني

اگر می خواهید وعده غذایی خود را در یکی از بهترین رستوان های لاهیجان، با فضایی زیبا و آلاچیق دار میل کنید، رستوران باغ ایرانی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. در این رستوران فضایی برای تفریح کودکان نیز در نظر گرفته شده است تا هنگام منتظر ماندن برای غذا، حوصله کودکانتان سر نرود. دو نوع محیط متفاوت در این رستوران وجود دارد، اولی سالنی با میز و صندلی بوده و فضای دوم که سنتی تر و جذاب تر است، اتاقک های چوبی می باشد. این آلاچیق ها متناسب با تعداد نفرات ساخته شده اند. در این فضای زیبا می توانید تولد و مهمانی گرفته و از محیط فوق العاده آن لذت ببرید.

رستوران باغ ایرونی

منو رستوران باغ ایرونی

در این رستوران انواع خورشت های محلی و خوشمزه گیلان مانند واویشکا، باقالی قاتوق و… انواع ماهی های شمالی مانند اوزون برون،